E keni idenë se kush është ky bebi i bukur/ Sot është këngëtare shumë e njohur…

Këngëtarja e njohur ka hapur arkivat. Ne foton e saj te femijrise ajo duket sikur te jete djal, por ne ditet e sotme ajo eshte nje kengetare teper e njohur per mbare publikun.

Fifi është duke qëndruar aktive me postime edhe në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka publikuar një fotografi nga koha e fëmijërisë.

Në fotografinë e publikuar këngëtarja shihet me një biskotë në dorë, dhe thënë të drejtën duket komplet ndryshe nga sot.

“Fifi vogël”, ka shkruar ajo si përshkrim të fotos.

Përndryshe, sa i përket muzikës brenda një kohe të shkurtër pritet publikimi i duetit të saj me Young Zerkën, do u jemi shume mirenjohes te na ndihmonit te mirmbajme faqen vetem duke shtypur(mbi foton ose mbi videon) qe ndodhet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin SHQIPE.

Be the first to comment on "E keni idenë se kush është ky bebi i bukur/ Sot është këngëtare shumë e njohur…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*