E Kujtoni Alekun E Sadnës? Do Habiteni Nga Fotot E Tij Të Fundit, Ja Si Duket Tani Ai….

E mbani mend Alekun, personazhin e serialit indian “Bidaai” i cili bëri për vete publikun me rolin e tij dhe historinë e veçantë të dashurisë me Sadnën?

Kanë kaluar disa vite që nga transmetimi i këtij seriali dhe sot Aleku sigurisht që ka ndryshuar shumë. Aktori Angad Hasija sot është 35 vjeç dhe pas ndryshimit drastik që ka bërë në pamje është kthyer në një super model.

Aleku i ka lënë të gjithë gojëhapur me pozat e fundit në vaskë apo në shtrat duke treguar më shumë se ç’duhet.

Ai vazhdon karrierën si aktor duke luajtur në seriale shumë të ndjekur në Indi. Sa i përket jetës private, Aleku është i martuar dhe baba i një vajze.

Pas mbarimit të serialit “Bidaai”, ai ka ruajtur marrëdhënie shumë të mira me kolegët, sidomos me Sadnën dhe Ranvirin me të cilët poston shpesh foto. Më poshtë ju sjellim disa foto të reja të Alekut.

Be the first to comment on "E Kujtoni Alekun E Sadnës? Do Habiteni Nga Fotot E Tij Të Fundit, Ja Si Duket Tani Ai…."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*