E mbani mend Ermelën e BB4? Pas 10 vitesh nuk keni për ta njohur!

Me siguri të gjithë e mbani mend Ermelën, fituesen e Big Brother Albania 4 e cila tërhoqi shumë vëmendjen asokohe me karakterin e saj moskokëçarës.

Vite më parë Ermela Mezuraj ishte një nga personazhet më të komentuar në media, por më vonë ish-banorja vendosi të shijonte jetën në privatësi.

Së fundmi ajo është rikthyer dhe është bërë aktive në rrjete sociale duke na zbuluar edhe sa shumë ka ndryshuar.JU FTOJM TE SHTYPNI HAPSIREN REK LAMUESE ME POSHTE DHE TE LEXONI LAJMINE E PLOTE.

Postimi i fundit i Ermelës është kjo foto ku tregon ndryshimin që ka pësuar pas 10 viteve.

Më poshtë ju sjellim fotot më të reja të ish-banores e cila edhe sot e kësaj dite është shumë simpatike.JU FTOJM TE SHTYPNI HAPSIREN REK LAMUESE ME POSHTE DHE TE LEXONI LAJMINE E PLOTE.