E mbani mend Melekun e vogël? Aktorja e bukur turke ka një surprizë të bukur për gratë shqiptare, ja kur

Vogelushja turke qe njihet si aktorja turke me fame te madhe ne Turqi eshte shume e dashur per publikun,

Beren Gokyildiz njihet per rolin e saj si Melek ne serialin ‘Nene’ dhe me pas ne rolin e Ojkyse tek seriali ‘Bija ime’.

Per publikun shqiptar keto dy role te kesaj vogelusheje jane shume te ndjera pasi jo pak her na kane prekur dhe kemi qare.

Por jo vetem kaq pasi Belen pritet te kthehet serish me nje serial te ri ne televizionin Klan e kjo u be e ditur nga vete drejtori i programacionit.

Madje aktorja e ka njoftuar edhe me heret se seriali “Kimsesizler” do te nisi se shpejti dhe do te transmetohet ne TV KLan, sic edhe konfirmon Albert Dumani.

Be the first to comment on "E mbani mend Melekun e vogël? Aktorja e bukur turke ka një surprizë të bukur për gratë shqiptare, ja kur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*