E Mbani Mend Palomën E Serialit Te Famshem Meksikan? Ja Se Si Duket Ajo Pas 18 Vitesh Ne Filmin E Saj Me Te Ri

A e mbani mend serialin “Kur ti te jesh e imja”? Cifti Diego dhe Paloma ka qene per shume vite i ngulitur ne mengjden e teleshikuesve qe prej seriali televiziv.

Nese po aktorja kryesore Silva Navarro, ne rolin e Palomes gjate ketyre 18 viteve besojme se ka ndryshuar.

Qe pas 2002 kur mbaroi seriali tashme 41 vjecarja Navarro beri per vete me mijera njerez ne mbare boten ku u shfaq seriali.
Por ja se si ka ndryshuar ajo.

Tashme e shohim ne Netflix me filmin me te ri ‘Se busca papa’ ose me titullin ne anglisht ‘Dad Wanted”.Pamjet ne lin2un me poshte.

Be the first to comment on "E Mbani Mend Palomën E Serialit Te Famshem Meksikan? Ja Se Si Duket Ajo Pas 18 Vitesh Ne Filmin E Saj Me Te Ri"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*