E mbani mend Palomën e serialit te famshem meksikan? Ja se si duket ajo pas 18 vitesh ne filmin e saj me te ri…

A e mbani mend serialin “Kur ti te jesh e imja”? Cifti Diego dhe Paloma ka qene per shume vite i ngulitur ne mengjden e teleshikuesve qe prej seriali televiziv.

Nese po aktorja kryesore Silva Navarro, ne rolin e Palomes gjate ketyre 18 viteve besojme se ka ndryshuar.

Qe pas 2002 kur mbaroi seriali tashme 41 vjecarja Navarro beri per vete me mijera njerez ne mbare boten ku u shfaq seriali.

Por ja se si ka ndryshuar ajo.

Tashme e shohim ne Netflix me filmin me te ri ‘Se busca papa’ ose me titullin ne anglisht ‘Dad Wanted”.

A ju duket edhe ju se ka ndryshuar shume?

Be the first to comment on "E mbani mend Palomën e serialit te famshem meksikan? Ja se si duket ajo pas 18 vitesh ne filmin e saj me te ri…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*