E Mbani Mend “Palomën”? Ja Si Duket Tani…

Kanë kaluar mbi 18 vite që është transmetuar telenovela “Cuando seas mía” (Kur të jesh e imja). Një serial që ka bërë për vete gjithë publikun shqiptar në vitin 2002.

Silvia Navarro është aktorja që spikati në rolin e Palomës, një vajzë kryeneçe, por me zemër të madhe e shpirt të bardhë.

Janë të paktë ata që kanë harruar “Palomën” dhe të gjithë janë kuriozë të dinë si duket pas 18 vitesh.
Tani ajo është 41 vjeç dhe kohët e fundit është shfaqur në një film në Netflix “Dad wanted”.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..

Më poshtë keni disa foto, ku tregojnë si duket aktorja e famshme pas kaq shumë vitesh.Pamjet ne linkun me posht.

Be the first to comment on "E Mbani Mend “Palomën”? Ja Si Duket Tani…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*