E mbani mend Rubin? Nuk jua merr mendja si është tani

Aktorja meksiane Barbara Mori u bë e njohur në telenovelën “Rubi” ku luante rol protagonist.

Që nga ky film kanë kaluar rreth 10 vite. Duket se aktorja përveç flokëve, nuk ka ndryshuar aspak.

Në një set fotografik të publikuar ditën e djeshme aktorja është shfaqur me flokë ngjyrë biondë dhe të shkurtuar.

Be the first to comment on "E mbani mend Rubin? Nuk jua merr mendja si është tani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*