E mjera nënë, i ziu babë/ Foshnja 7- muajshe gëlltit lodrën dhe mbyll sytë përgjithmonë, prindër bëni kujdes!

Një foshnjë shtatë muajshe ka humbur jetën, pasi ka gëlltitur një lodër, unë do të kem qenë duke luajtur.

Mediat fqinje shkruajnë se ngjarja është e regjistruar në Itali, në zonën e Brescia, ndërsa vogëlushja ka dërruar jetën mbrëmjen e djeshme.

Mësohet se vajza mund të bëhet një gjë e vogël, ose pjesë e një tullumbaceje të shfryrjes, e cila nuk mund të lejohet të merrte frymë.

E gjithë skena ka ndodhur para prindërve të saj. Ajo është transportuar në sp ital, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Ishin prindërit me origjinë indiane, kur kuptuan se vajza e vogël kishte problem me frymëmarjen, lajmëruan 112, dhe kjo e fundit që nisi helikopterin

Be the first to comment on "E mjera nënë, i ziu babë/ Foshnja 7- muajshe gëlltit lodrën dhe mbyll sytë përgjithmonë, prindër bëni kujdes!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*