E njihni se kush është/ Kjo vogëlushe sot është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare…


Personazhet e njohura publikojnë shpesh në rrjete sociale foto nga e shkuara. Kështu ka bërë së fundmi dhe një ndër këngëtaret më të suksesshme, Dhurata Dora.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të rrallë nga fëmijëria. Dhurata shihet me flokë disi kaçurrela në ngjyrë çokollate dhe me një buzëqeshje të madhe në fytyrë.

“Hehhehehe”, ka shkruar ajo krahas fotos. Kujtojmë se kënga më e fundit nga Dhurata mban titullin “Harrom” dhe është publikuar tre muaj më parë. Sot numëron mbi 24 milionë klikime në Youtube.

Be the first to comment on "E njihni se kush është/ Kjo vogëlushe sot është një nga këngëtaret më të famshme shqiptare…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*