E njihni? Vogëlushja në foto sot është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura…

Janë jo të pakta rastet kur personazhet VIP bëhen nostalgjik dhe publikojnë foto të shumë viteve më parë.

E tillë ka qënë dhe postimi i fundit i këngëtares shqiptare që njihet për vokalin e saj potencial Flaka Krelani.

Ajo ka publikuar në profilin e saj një foto nga fëmijëria e saj.

Në foton e publikuar Flaka është 4 vjeçe e buzëqeshur, shumë e ëmbël me flokë më balluke dhe në kokë mban një kapuç.

‘Baby 4’ shkruan krahan fotos këngëtarja ku nuk kanë munguar as komentet pozitive .

Be the first to comment on "E njihni? Vogëlushja në foto sot është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*