E njohët? Ky vogëlush sot po bën namin në ‘Për’puthen’

Është njëri nga konkurrentët më të pëlqyer dhe më të përfolur të ‘’Për’puthen’’.

Bëhet fjalë për Atdheun, i cili prej muajsh sa ndodhet brenda spektaklit ishte ndër meshkujt që ka joshur më së shumti femra dhe ka realizuar më së shumti takime.

Pëlqyeshmëria e tij është rritur edhe në publik dhe kanë qenë fansat e tij të shumtë që në rrjete sociale kanë zbuluar një fotografi nga fëmijëria e tij.

Në foto shihet një Atdhe i vogël shumë simpatik dhe me stil dhe duket se paska lindur për të marrë vëmendje me paraqitjet e tij.

Djaloshi nga qyteti i Gjakovës është rasti i vetëm që është larguar nga spektakli për t’u kthyer disa javë më pas me kërkesën e Antonelës dhe aprovimin edhe të konkurenteve të tjera.

Kujtojmë se Atdheu para se të bëhej pjesë e ‘’Për’puthen’’ për publikun u bë i njohur përmes spektaklit ‘’Unë jam top model’’.

Be the first to comment on "E njohët? Ky vogëlush sot po bën namin në ‘Për’puthen’"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*