E pa pritur.Ndërron jetë aktori i madh i humorit Koço Devole…


Ai ishte nje nga artitet me te medhenj te ketij populli.Humoristi i madhe Koco Devole nderron jete.

Ishte nje lajm qe nuk e prisnim pasi gjendja e tij eshte stabel.

Plus ai kishte dhe semundje te tjera qe e renduan gjendjen e tij.

U prefsh ne paqe.

Be the first to comment on "E pa pritur.Ndërron jetë aktori i madh i humorit Koço Devole…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*