E sa qenka rritur/ Vajza e Alban Dudushit zonjushë e vërtetë: shkon mirë dhe me njerkën…

Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mësiperme ajo tashmë është bërë një zonjushë e vërtetë.

Foton e ka publikuar në rrejetet sociale disa kohë më parë bashkëshortja e Albanit, moderatorja Bieta Sula ndërsa shkruan përkrah saj “Alban Dudushi me 2 shoqet e veta më të ngushta”.

Bieta ndan shpesh herë foto të familjes dhe Joelle është gjithmonë pjesë e kartolinës./albeu.com/

Be the first to comment on "E sa qenka rritur/ Vajza e Alban Dudushit zonjushë e vërtetë: shkon mirë dhe me njerkën…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*