E vunë në terezi/ Likja dhe Mona hedhin foton relaks me pamje nga deti…

Buzë detit në Gjirin e Lalzit familja e Presidentit feston mbrëmjen e sotme ditëlindjen e djalit, Besarit.

Kreu i shtetit ka postuar në Facebook një foto me bashkëshorten, kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi të buzëqeshur duke harruar për pak çaste humbjen e zgjedhjeve të 25 Prillit.

“Me SuperMonën, gati për të festuar ditëlindjen e Besarit. Faleminderit për urimet! Gëzime ju urojmë edhe ne të gjithëve” shkruan Meta./ Abcnews.al

Be the first to comment on "E vunë në terezi/ Likja dhe Mona hedhin foton relaks me pamje nga deti…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*