E zgjodhi dhe nuk e donte! Zyrtare, Saimiri ndahet nga Meri qe se deshi kurre?


Bukuroshja nga Elbasani, Meri Murrizi ishte e zgjedhura e Saimirit në finalen e ‘Love Story’.

Dyshja thanë se do ta vazhdonin jashtë njohjen e tyre.

Përgjatë këtyre ditëve Saimiri ka qenë në Gjermani për punë dhe është rikthyer vetëm së fundmi.

Mirëpo, rikthimi i tij ka bërë që të lindin aludimet se ai dhe Meri janë ndarë.

Ndonëse ndodhet në Shqipëri, Meri nuk është parë askund në postimet e tij dhe fansat janë të bindur që ata s’janë takuar fare.

Nuk dihet ende si qëndron e vërteta, pasi Saimiri dhe Meri nuk kanë reaguar për lajmet e ndarjes që po qarkullojnë në rrjet.

Be the first to comment on "E zgjodhi dhe nuk e donte! Zyrtare, Saimiri ndahet nga Meri qe se deshi kurre?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*