Edhe e bukur edhe artiste/ Vajza e Niko Peleshit ka zë shumë të bukur: Ja sa bukur këndon

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi prej kohësh është një nga emrat e njohur të showbizit, e cila gjithmonë e ka shfaqur hapur dashurinë e saj për Korçën.

Përmes një video, Aleksia i ka kushtuar një poezi pikërisht qytetit të saj të lindjes ku hodhi dhe hapat e parë, ndërsa shfaqen në klip familja e saj, prindërit dhe dy vëllezërit e saj.

Teksa e cilëson Korçën shtëpinë e saj, ajo që bie në sy është kujdesi i Aleksias për të përshkruar rrugicat e Korçës, por dhe momentet pikante dhe mjaft emocionuese nga jeta e saj, sikurse është pasioni I babait të saj Niko Peleshi për kitarën.

Be the first to comment on "Edhe e bukur edhe artiste/ Vajza e Niko Peleshit ka zë shumë të bukur: Ja sa bukur këndon"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*