Ehh thuaj/ Dikur dilte pa rroba fare në plazh me Ramën, sot ka marrë për burrë shokun e tij..

Ministrat e kabinetit “Rama”, janë njëri më i pasur se tjetri. Ky konstatim vjen sipas të dhënave që ata kanë deklaruar pranë ILDKPKI, megjithëse jo të gjithë ministrat kanë qenë transparent me pasurinë.

Kur dy gratë e Ramës bëhen bashkë, ç’po diskutojnë Linda Rama dhe Delina Fico – FaxWeb

Blendi Çuçi është një nga ministrat që rezulton i “m byt ur” në pasuri. Çuçi mori detyrën e Ministrit të Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural në janar 2019.

Kujtojmë se Çuçi është bërë pjesë e strukturave drejtuese të PS-së që në vitin 2007, kur u zgjodh anëtar i Asamblesë Kom­bëtare të PS-së dhe kryetar i Komisionit të Asam­blesë për Çështjet e Pushtetit Vendor.

Përveç se për pozicionet politike që ka mbajtur nën logon e PS -së, emri i Blendi Çuçit, është lakuar edhe kur nisi bashkëjetesën me ish të dashurën e kryeministrit Edi Rama, Delina Fico, e cila sot është bashkëshortja e tij. Por Fico është vajza me të cilën dikur Rama doli pa asnjë rrobë në trup me të në plazh.

Ky aspekt nuk është se përbën problem për të, pasi shpesh e kemi parë të lumtur në krah të Ramës.

Mori për grua ish-të dashurën e Ramës/ Nga pylli tek apartamentet, pasuria marramendëse Blendi Çuçit | CNA.AL

E çuditshme por e vërtetë! Gruaja dhe ish-gruaja e Ramës bëhen bashkë (FOTO LAJM) – Albeu.com

Be the first to comment on "Ehh thuaj/ Dikur dilte pa rroba fare në plazh me Ramën, sot ka marrë për burrë shokun e tij.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*