Elifin e bukur e tradhtoi burri/ Sot ajo është e lidhur me bukuroshin 9 vite më të ri…

Pak muaj më parë aktorja turke Tuba Büyüküstün e njohur si “Syhan” dhe ”Elif, i dha fund lidhjes me producentin Umut Evirgen.

Aktorja mësoi se partneri i saj ka ftuar në shtëpi disa vajza, që ishin prezantuesja Defne Samyeli dhe vajzat e saj. Me ta marrë vesh këtë Tuba i dha fund lidhjes pas 3 vitesh.

Ndërkohë së fundmi raportohet se aktorja ka nisur një lidhje të re me Ekin Mert Daymaz. Ekin është 9 vite më i vogël se Tuba, është aktor dhe shumë i pëlqyer nga publiku.

Be the first to comment on "Elifin e bukur e tradhtoi burri/ Sot ajo është e lidhur me bukuroshin 9 vite më të ri…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*