Elton Deda humb mikun e tij nga korona/ Të qoftë dheu i lehtë, jam duke qarë

Këngëtari Elton Deda ka reaguar për lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të artisti të madh dhe profesori të shquar shqiptar, kornistit Andrea Canaj.

Deda shkruan përmes një postimi në rrjetet sociale se e ka hidhëruar kjo humbje e parakohshme e artistit të madh.

“Te qofte dheu i lehte Andrea Canaj. Na hidherove or mik.”, shkruan Elton Deda.

Be the first to comment on "Elton Deda humb mikun e tij nga korona/ Të qoftë dheu i lehtë, jam duke qarë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*