Emocionuese/ 10-vjeçari shqiptar mp.osht tu.morin, festë në spitalin e urgjencës (FOTO)

Emocionuese/ 10-vjeçari shqiptar mp.osht tu.morin, festë në spitalin e urgjencës (FOTO)

Emocionuese/ 10-vjeçari shqiptar mp.osht tu.morin, festë në spitalin e urgjencës (FOTO)

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu sjell historinë e Ardenisit, 10-vjeçarit nga Burreli i cili ka fituar be/tejën me një tu/mor të vësh/tirë në sistemin nervor. Fitorja me lu/ftën e vështirë përkon edhe me 10-vjetorin e djaloshit që e ka festuar me stafin e Spitalit Onkologjik, në QSUT..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Be the first to comment on "Emocionuese/ 10-vjeçari shqiptar mp.osht tu.morin, festë në spitalin e urgjencës (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*