Eni Vasili zbulon emrat e vajzave binjake: Një emër nga mami e një nga babi

Eni Vasili u shfaq sot në programin e fëmijëve “Në Kurthin e Piter Pan” dhe sigurisht pyetjet më të shumta ishin për pritjen e ëmbël të dy vajzave.

Ajo nuk nguroi të pranojë se i ka zgjedhur emrat e vajzave dhe për më tepër i tregoi.

“Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol… Kështu kemi vendosur.

Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im”, tha moderatorja e “Open”.

Mesa duket kuptimi pas emrave i bën edhe më specialë për çiftin, por edhe të afërmit e tyre.

Be the first to comment on "Eni Vasili zbulon emrat e vajzave binjake: Një emër nga mami e një nga babi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*