Enki flet për rrogën që merrte në televizion

Dalja në ekran me dekolte të hapur, habiti publikun shqiptar duke sjelle një frymë të re në media.

Enki Braçaj, ish-moderatore e Zjarr Tv ka qënë një ndër moderatoret që e mori përsipër guximin duke dalë me dekolte të hapur para kamerat.

E ftuar në “TCH” është pyetur nëse rroga e justifikonte pjesën e të zh veshurit në ekran dhe ajo ka thënë, duke qeshur:

“Rroga nuk e justifikonte, nuk e di si janë tani, por dikur kanë qenë copë copë.”

Sërish është ngacmuar nga gazetarja, e cila e ka pyetur Enkin për rrogat e kameramanëve që xhironin edicionin informativ dhe ajo plot humor ka thënë:
“Kameramanët kishin rrogë më të ulët se përfitonin kënaqësi.”

Be the first to comment on "Enki flet për rrogën që merrte në televizion"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*