Erdhën të dyja për Saimirin/ Binjaket e ‘Love Story’ japin një deklaratë të fortë…


Ne emisionin ‘Love story’ kemi pare cdo here takimet mes vajzave dhe Saimirit.
Jane 18 konkurrente perballe njera tjetres dke u perpjkeur per t`i fituar zemren Saimirit.

Ne heret e fundit qe u transmetua emisioni ishin edhe dy motrat binjake te cilat kane bere edhe nje deklarate te papritur.

Albana dhe Silvana Xhani janë motrat binjake, të cilat kanë vendosur të bëjnë për vete “Princin Modern”. Te dyja motrat ishin te ftuara ne takim me Saimirin ku kane bere edhe nje deklarate te forte.

Ato u shprehën se janë në gjendje të tërhiqen për njëra-tjetrën. Vajzat thanë se nëse shohin që Saimiri është më i lidhur me njërën prej tyre, atëherë tjetra do të largohet.

Be the first to comment on "Erdhën të dyja për Saimirin/ Binjaket e ‘Love Story’ japin një deklaratë të fortë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*