Erion Brace në ditë zie/ Ndërron jetë miku i tij në lule të rinisë: U rritëm bashkë derë më derë 20 vjet…

Zv.Kryeministri Erion Braçe ka humbur mikun e tij në moshë të re. Lajmin e bën të ditur Braçe me një postim në rrjetet sociale.

Braçe shkruan se miku, shoku dhe fqinji i tij prej 19 vitesh nisi sot një rrugëtim të ri në një jetë tjetër me më shumë drejtësi e paqe rreth tij. Ai i shpreh ngushëllimet bashkëshortes, dy fëmijëve dhe miqve të tij.

“Vasil Dilo ishte nje fqinj i mire! 19 vite dere me dere, shoke e miq! Djali i avokat Dilos, me nje sens te forte kah e drejta, kundershtues i se padrejtes, reagues ndaj cdo ce nimi te interesit publik ne lagjen tone e pertej;

Be the first to comment on "Erion Brace në ditë zie/ Ndërron jetë miku i tij në lule të rinisë: U rritëm bashkë derë më derë 20 vjet…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*