Është 53 vjeç, por Eli Fara po i “çmend” të gjithë me këtë foto: Duket si 23…

Nje nga kengetaret me te mira shqiptare dhe birbili i muzikes shqiptare Eli Fara po rinohet cdo dite e me shume.Pervec zerit te saj te bukur ajo ende shume e bukur.

Per te numrat dhe vitete nuk kane rendesi ajo cdo dite e me shume rinohet sidomos me kete foto te bukur qe publikuar ne instagram Sht ypni ne foto rek15amen poshte ketij shkrimi ju hapen pamjet…

Be the first to comment on "Është 53 vjeç, por Eli Fara po i “çmend” të gjithë me këtë foto: Duket si 23…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*