Fatjoni nuk e gjeti nusen në televizor, tani ka nisur dhe ia luan modeles shqiptare/ Ja çfarë i ka shkruar

Fation Kuqari ishte një ndër konkurrentët e Për’puthen më të pëlqyer nga publiku dhe gjithashtu edhe nga vajzat brenda.

Historitë e tij me vajzat në emision, Anën e parë dhe Melisën, nuk shkuan dhe aq mirë pasi përfundoi në s herr e në ak uza të forta.

Më pas pas sherrit ba nal i cili degradoi në të shara e për pak në dhu në fizike me Erin, një nga konkurrentët më të rinj të emisionit, Fationi bëri të ditur në Instagram se do largohet përfundimisht nga emisioni pa u përputhur me asnjërën prej vajzave.

Ditën e sotme Fationi i ka shkruar Trejsi Sejdinit në “Ask me a question” në Instagram: “O fëmijë i llastuar”.

Modelja ka zgjedhur t’i publikojë emrin Fetionit e madje e ka përshëndetur me një video ku në plan të parë vihet re gjoksi dhe i shkruan: “Bebwww pra”. Nuk dihet nëse ish-konkurrenti dhe modelja njihen më parë dhe çfarë marrëdhënie kanë me njëri-tjetrin, por nga këto postime zërat filluan lart e poshtë.

Be the first to comment on "Fatjoni nuk e gjeti nusen në televizor, tani ka nisur dhe ia luan modeles shqiptare/ Ja çfarë i ka shkruar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*