Fifi bën deklaratën qe nuk e prisnim: Jam e lidhur me Fation Kuqarin!

Fifi bën deklaratën qe nuk e prisnim: Jam e lidhur me Fation Kuqarin!

Fifi bën deklaratën qe nuk e prisnim: Jam e lidhur me Fation Kuqarin!

Këngëtarja Fifi është një nga personazhet më të ndjekura në showbizin shqiptar, ndërsa emri i saj lakohet gjerësisht për jetën e saj sentimentale.

Lidhur me jetën e saj private, ajo ka deklaruar se është dashuruar me një person dhe s e madje i ka dedikuar edhe një tatuazh por që nuk ka përmendur emër.

Mirëpo kjo deklaratë ka marrë fund në momentin që ka përmendur emrin e Fation Kuqarit, ish-konkurrentit të përputhen.

Ka qenë pikërisht në një emision televiziv, ndërsa ka deklaruar se është në një lidhje me Fationin.

Nuk e dimë në çfarë konteksti e ka thënë Fifi, por kujtojmë se së fundi, ajo ka treguar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me Fationin në këngën e saj më të re Maniak.

Gjithsesi mbetet për tu parë në vijim, nëse do të ketë një finalizim të dashurisë së tyre në të vërtetë.

Be the first to comment on "Fifi bën deklaratën qe nuk e prisnim: Jam e lidhur me Fation Kuqarin!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*