Flet 70-Vjeçarja Që U Rr Ah Br Utalisht Nga Hajnat Dhe Iu Vodhën 55 Mijë Euro: Paratë I Kam Ruajtur Me Ble Banesë Për… LAJME

Flet 70-vjeçarja që u rr ah br utalisht nga hajnat dhe iu vodhën 55 mijë euro: Paratë i kam ruajtur me ble banesë për…

Flet 70-vjeçarja që u rr ah br utalisht nga hajnat dhe iu vodhën 55 mijë euro: Paratë i kam ruajtur me ble banesë për…

Remzie Mani është rr ahur dhe është lidhur mbrëmë në shtëpinë e saj në Gjurgjedell të Kaçanikut, nga tre persona të panjohur, derisa nën kër cënimin e ar mës ia kanë vj edhur 55 mijë euro dhe telefonin. Në një rrëfim për T7, 70-vjeçarja deklaron se paratë i ka ruajtur për ta blerë një banesë, ndërsa dh imbjet nga rr ahja e mbrëmshme po i ndien edhe sot.“Kanë hyrë tre persona, të maskuar e kanë thy derën, unë jam kanë fjet, ma kanë mëshu gr usht me kanë lidhë, më kanë pyet ku i ke paratë, deri sa i kanë gjetë më kanë mal tretu, paratë i kam ru me ble banesë, kryt edhe sot po me dh emb, shumë keq jam me shëndet, po më dhemb trupi në tana antë, ishalla pol icia i zen haj nat”, tha ajo për T7. Rrëfimin e saj të zgjeruar mund ta dëgjoni sonte në Edicionin Qëndror të Lajmeve në T7, në orën 19:30.Hajnat kanë ikur nga vendi i ngjarjes, ndërsa për rastin është deklaruar edhe po licia.

“Viktima femër kosovar e ka raportuar se tre te dyshuar të panjohur me forcë kane depërtuar ne shtëpinë e saj , e kane li dhur me lidhëse plastike , e kane su lmuar fiz ikisht dhe nën kër cënimin e ar mës se ftohtë e kane detyruar të tregon vendin e kasafortës”, bën të ditur Policia. Të dyshuarit kanë ikur nga vendi i ngjarjes. “Të dyshuarit kanë marrë kasafortën dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Rasti nën hetime”, bën të ditur njoftimi i Policisë.

Be the first to comment on "Flet 70-Vjeçarja Që U Rr Ah Br Utalisht Nga Hajnat Dhe Iu Vodhën 55 Mijë Euro: Paratë I Kam Ruajtur Me Ble Banesë Për… LAJME"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*