(FOTO) “Mami dhe babi”, Rudina Dembacaj ‘rikthehet’ me ish bashkëshortin për hir të vajzës…


Pas ndarjes nga bashkëshorti moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj bëri publike lidhjen me ish deputetin e PD, Mark Frroku. Çifti tashmë jetojnë së bashku dhe Rudina poston shpesh fotografi në rrjetin social Instagram me partnerin e saj të ri, ndërkohë që së fundmi ajo ka treguar se është bërë bashkë me babanë e vajzës së saj me rastin e festave të fund vitit.

Me Viktorian e lumtur mes tyre, ish çifti e gjejnë gjithmonë kohën për tu përkushtuar ndaj së voglës dhe këtë e kanë treguar më së miri.

“Ne ditet e pushimit,mami dhe babi ,gjejne gjithmone kohe te gezojne Vikin ”, ka shkruar Dembacaj krahas pamjeve festive ku ka etiketuar dhe ish bashkëshortin, Aleksandër Varfaj.

Be the first to comment on "(FOTO) “Mami dhe babi”, Rudina Dembacaj ‘rikthehet’ me ish bashkëshortin për hir të vajzës…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*