Fotot/ E Kujtoni Harunin Që Donte Dilarën? Epo Në Jetën Reale E Paska Më Të Bukur Se Ajo Gruan: Një Yll Që Të Lë Pa Fjalë!


Barış Falay është një ndër aktorët turk më të preferuar në serialin e njohur “Fate të Kryqëzuara”.
Në rolin e “Harunit”, aktori i njohur turk ka arritur të rrëmbejë zemrat e teleshikuesve.

Por për post filmit, ku shfaqet mjaft i dashuruar me ‘Dilarën’,
aktori edhe në jetën reale është tejet i dashuruar.
Falay është i martuar me Esra Ronabar dhe bashkë janë prindër të një djali bukurosh me sy blu

Be the first to comment on "Fotot/ E Kujtoni Harunin Që Donte Dilarën? Epo Në Jetën Reale E Paska Më Të Bukur Se Ajo Gruan: Një Yll Që Të Lë Pa Fjalë!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*