Gazetarja i heq te gjitha rrobat gjatë emisionit live, të ftuarit habiten dhe… (VIDEO)

Nje gazetare sportive ka bere super buje ne mediat e huaja pas nje veprimi qe ka kryer kur ajo ishte ne prezantim. Gjate prezantimit live te emisionit te saj ajo ka hequr gjithcka duke dale me nje trup te pikturuar teresisht n*do.Te ftuarit kane mbetur me gojen hapur dhe kane nisur ne fishkellima dhe ovacione ndaj gazetares.Ajo shpjegoi se kjo ishte nje menyre per te bere tifo per ekipin e Kilit.shfaq v!,d3on ne hapsiren rek5kamuese… Mos e humbisni.

Be the first to comment on "Gazetarja i heq te gjitha rrobat gjatë emisionit live, të ftuarit habiten dhe… (VIDEO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*