Gent Zenelaj përlot me dedikimin për të atin/ Si më ike o ba, nuk do të harroj

Aktori Gentian Zenelaj ka reaguar përmes një postimi prekës në rrjetet sociale për babanë e tij, i cili u nda nga jeta dje si pasojë e Covid 19.

Rudina/ Gentian Zenelaj-Anna Likes: Skenat kur ti me godisje kane qene te tmerrshme (06.03.2018) by RTV KLAN

Zenelaj shkruan se prindërit nuk v d esin kurrë dhe kjo ndarje e tij me të atin nuk mund të jetë kurrsesi një lamtumirë. Duke e quajtur ‘Babo’ Genti i thotë të atit se ishte miku me i mire.

POSTIMI I GENTIAN ZENELAJT:

Prindërit nuk vd esin kurrë o Babo..Ata rrojnë brenda qelizave tona.Shpirti yt i butë do jetë në jetën tonë përjetë..Kemi jetuar dhe shijuar cdo moment të jetës tënde me ne o Babo. Ti ke bërë atë çfarë unë jam sot. Kanë kujtime te mrekullueshme edhe Danieli dhe Aria me ty ..me gjyshin e butë e shokun e lojrave ..E pra kjo nuk eshte lamtumirë o Babo..Ke qene dhe do jesh shoku im më i mirë.Keshilluesi më i duruar..Te dua shumë Babo .

Be the first to comment on "Gent Zenelaj përlot me dedikimin për të atin/ Si më ike o ba, nuk do të harroj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*