Gërmonte përditë në koshat e plehrave për të gjetur një copë bukë për fëmijët/ Burri me fat gjen 350 mijë dollarë, por as që e keni idenë se çfarë bëri me to

As më shumë e as më pak por plotë 350 mijë euro ka gjetur një punëtor pastrimi në një kosh mbeturinash. Ngjarja ka ndodhur në Japoni, por kjo nuk është e gjitha.

Punonjësi i pastrimit i ka dorëzuar të gjitha paratë në po lici, duke rritur në këtë mënyrë reputacionin e vendit dhe indeksin e ndershmërisë.

63-vjeçari i paidentifikuar kishte gjetur paratë në koshin e mbeturinave në qytetin Numata, në qendër të Japonisë të martën që lamë pas.

Pol icia është informuar dhe po e trajton rastin si humbje të pronësisë, ndërsa është bërë thirrje për të gjithë ata që mendojnë se u kanë humbur këto para, të drejtohen në organet përkatëse për t’i marr

Be the first to comment on "Gërmonte përditë në koshat e plehrave për të gjetur një copë bukë për fëmijët/ Burri me fat gjen 350 mijë dollarë, por as që e keni idenë se çfarë bëri me to"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*