Gjejeni çfarë? Almeda Abazi bën deklaratën e papritur për Elvana Gjatën

Bukuroshja shqiptare Almeda Abazi ka realizuar së fundmi një mini-intervistë me ndjekësit në Instastory. Ajo iu ka kthyer përgjigje pyetjeve nga më të ndryshmet, duke zbuluar dhe këngëtaren e saj të preferuar shqiptare.

Një ndër ndjekësit e ka pyetur se cila është këngëtarja më e mirë shqiptare për të. Almeda nuk ka hezituar të përgjigjet dhe ka thënë menjëherë emrin e Elvana Gjatës, duke e cilësuar si mbretëreshë.

“A është kjo një pyetje? Sigurisht që mbretëresha Elvana Gjata”, ka shkruar ajo.

Be the first to comment on "Gjejeni çfarë? Almeda Abazi bën deklaratën e papritur për Elvana Gjatën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*