Greta Koçi feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush ajo sot?


Kengetarja Greta Koci ka njoftuar e para para te gjithe fansave te saj ditelindjen me nje postim ne instagram

Greta e ka filluar karrieren e saj si kengetare shume heret dhe prandaj te gjithe e mendojne ate ende te vogel.
Por Greta ka lindur ne 26 shtator te vitit 1991 dhe ndaj sot i mbush plot 29 vjec.

Pas njoftimit te saj, nuk vonoi shume edhe urimi i bukur i te motres se saj Eni Koci ne intagramin e saj ku ka postuar nje foto te Gretes me mbishkrimin:
“S’ka rëndësi sa rritemi në moshë motër, gjithmonë do të jem aty për të të përqafuar. Shpresoj që ky vit të sjellë lumturi dhe sukses në rrugën tënde,”

Be the first to comment on "Greta Koçi feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush ajo sot?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*