Hajde hajde/ Nusja e nipit të Enverit i heq të gjitha dhe del vetëm me peshqir: Tani do ta heq dhe këtë unë

Këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, ka zbuluar prej kohësh se po kujdeset për trupin e saj, duke u ushqyer sa më shëndetshëm. Në ndihmë i ka ardhur edhe mikja e saj, Aulona Musta, e rezultatet janë të dukshme.

Rezarta ka postuar një video në “Instagram”, ku shfaqet e mbuluar me një peshqir, të cilin në një moment e ul poshtë, duke treguar gjithë kurrizin.

“Mos më dobëso më, se edhe për pak do dal pa peshqir fare”, shkruan ajo bashkëngjitur me videon, duke i bërë tagg edhe Aulonës, e duke treguar se është mjaft e kënaqur me trupin e saj. “Hahahaha. Video më e bukur që ke bërë. Mezi po pres verën”, i përgjigjet Aulona.

Be the first to comment on "Hajde hajde/ Nusja e nipit të Enverit i heq të gjitha dhe del vetëm me peshqir: Tani do ta heq dhe këtë unë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*