Hajde Luks Hajde! Rezarta Publikon Pamjet In Time Me Nipin E Enver Hoxhës Në Super Jahtin…


March 6, 2021Admin
Hajde luks hajde! Rezarta publikon pamjet in time me Nipin e Enver Hoxhës në super jahtin
Çifti Rezarta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet.

Ata ndodhen së bashku me vajzën në jug të Shqipërisë, teksa po i kalojnë pushimet në një jaht luksoz. Gjatë këtyre ditëve Rezarta ka postuar vazhdimisht foto e video që kanë marrë të gjithë vëmendjen, por postimi më i fundit është shumë i veçantë.
Rezarta ka ndarë një video ku shfaqet duke e puthur e përkëdhelur bashkëshortin, teksa i shpreh dashurinë publikisht.

E mbuluar vetëm me një…, Rezarta Shkurta pozon “hot” nga dhoma e …
“Gjysma ime”, shkruan Rezarta krah videos që përmbledh në pak sekonda pushimet e tyre.shfaq rekl5amen per te pare vid3,on

Be the first to comment on "Hajde Luks Hajde! Rezarta Publikon Pamjet In Time Me Nipin E Enver Hoxhës Në Super Jahtin…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*