Hodhi foton nga krevati me dorën te… Fansat e pyesin, Xhensilën ashtu fle me Besin moj bijë..


Ajo numëron më shumë se 1 milion ndjekës dhe padyshim fotot e Xhensila Myrtezajt janë ndër më të kometuarat.

Ajo ka pozuar së fundmi nga shtrati me rrobdeshambër duke i uruar natën e mirë ndjekësve. Por kto të fundit nuk e kanë pritur edhe aq mirë pasi make up-i i rënduar i këngëtares u ka “pri shur terezinë”.

“Pse kështu me makijazh flini ju VIP-at gjumë?”, është një ndër komentet e shumtë të cilët e kritikojnë këngëtaren për tualetin.

Por sigurisht fansat i kanë dalë në mbrojtje Xhensilës duke u shprehur se të gjitha vajzat duan të bëjnë foto me make up nga shtrati.

Be the first to comment on "Hodhi foton nga krevati me dorën te… Fansat e pyesin, Xhensilën ashtu fle me Besin moj bijë.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*