I biri shkruajti k*rvë në status/ Nëna e këngëtarit shqiptar nuk ja përton fare: Bir hiq ato fjalë se je i rritur tani

Ditën e djeshme reperi i njohur Stresi ka bërë një postim në rrjetet sociale dhe paralajmëron ish-shokët dhe miqtë e tij që i kanë dalë kundër se shumë shpejt do i bëjë një “d iss” të fortë. Ai do nxjerrë një këngë të titulluar “Po foli i fundit” të cilën do ia kushtojë miqve të tij që i janë kthyer në a rmiq.

“Po foli i fundit është këngë që mos ta keqkuptoni shkon për ata që ju dhashë gjithçka. Për ata që i ndihmova për ata që lash veten keq për ta. Respekt për kundë rshtarët e kam me të mitë, me ata që hëngra, me ata që më dolën… Me 25 prill ju betohem në Allah as te ura e Kukësit nuk kini për ta kaluar dot se do t’ju … me krejt kush t’ju vijë mbrapa. Unë s’kam dash të flas i fundit po më de tyruat o …”, ka shkruar reperi.

Mamaja e Stresit mesa duket nuk e pëlqen fakti që i biri përdor një fjalor të pi stë në rrjetet sociale dhe i ka tërhequr “veshin” me një mesazh që i ka dërguar. Ajo i kërkon të h eqë dorë nga ky fjalor sepse është në një moshë të pjekur dhe nuk i ka aspak hije kjo sjellje.

“Fillo nga pak të heqësh fjalorin e pi stë dhe të sh arat në story! Djali im, je në moshë të pjekur e nuk të kanë hije tash se ke sedër dhe zemër të madhe e shpirt të madh e mos t’i mbulojnë fjalët jo të rregullta. Fillo zemra ime e mundohu me ndryshu pak.”

Be the first to comment on "I biri shkruajti k*rvë në status/ Nëna e këngëtarit shqiptar nuk ja përton fare: Bir hiq ato fjalë se je i rritur tani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*