I Doli Makina Nga Rruga/ Ky Është I Riu Shqiptar Që Ndërroi Jetë Në Itali

I doli makina nga rruga/ Ky është i riu shqiptar që ndërroi jetë në Itali

I doli makina nga rruga/ Ky është i riu shqiptar që ndërroi jetë në Itali

Një ak sid ent i rëndë ku si pasojë kanë humbur jetën 2 te rinj, ku njeri prej tyre ishte me origjinë shqiptare ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një komunë të Romës, në Itali.Mediat italiane bëjnë me dije, makina që po udhëtonin Dante Cappai, 23 vjeç dhe Erik Vuka 25 vjeçari shqiptar i cili ishte dhe drejtuesi i mjetit, ka dal nga rruga dhe si pasojë është përpl a sur me forcë në murin e varr ezave që ndodhej aty.

Tra gjike ka rezultuar kjo përp lasje pasi i ka marrë jetën në vend Dante Cappai, ndërsa shqiptari është nxjerrë nga makina më ndihmën e zjarr fik ëses e më pas është transportuar në gjendje kritike për jetën në spital dhe si pasojë e pla gëv e të marra ai nuk ka mundur të mbijetojë.

Be the first to comment on "I Doli Makina Nga Rruga/ Ky Është I Riu Shqiptar Që Ndërroi Jetë Në Itali"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*