Irma Libohova feston ditëlindjen / Ja sa vjec bën ikona e muzikës shqiptare…

Irma Libohova vazhdon tTë mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Sot ajo feston ditëlindjen, por e gjeni dot sa vjeç mbush?

Ky Prill shënon 62 vjetorin e këngëtares. Për Irmën duket sikur vitet kanë ndalur sepse nuk e tregon aspak moshën që ka.

Ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e zemrës në ditën e saj të veçantë dhe disa prej tyre i ka ripostuar në rrjete sociale.

Be the first to comment on "Irma Libohova feston ditëlindjen / Ja sa vjec bën ikona e muzikës shqiptare…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*