Ish-deputetja Jorida Tabaku ‘thyen rregullat’, poston FOTO-n me binjaket e saj shikoni sa jane rritur…


Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, rrallëherë publikon foto familjare, por këtë herë e ka thyer këtë rregull. Tabaku ka ndarë në Instagram një foto të ëmbël me vajzat e saj Arba dhe Iris.

Ajo shihet në kuzhinë duke gatuar përkrah dy binjakeve të saj, të cilat janë rritur shumë.

Ka mama goca’, shkruan Tabaku krah fotos që ka marrë pëlqimin dhe komentet e shumë ndjekësve të saj.

Be the first to comment on "Ish-deputetja Jorida Tabaku ‘thyen rregullat’, poston FOTO-n me binjaket e saj shikoni sa jane rritur…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*