Ish gruaja e Bleros bën gjestin e madh/ I bën dhuratën e madhe gruas së tij: Ajo e falenderon me zemër në dorë

Pas ndarjes, këngëtari i njohur Blero ka ruajtur marrëdhënie të mira me ish-bashkëshorten, aktoren Teuta Krasniqi. Për hir të vajzës së tyre,

Blero dhe Afrona Dika do të martohen në shtator – Telegrafi

Një nga arsyet që ata takohen shpesh është vajza e tyre, Tara.

Teuta ruan një raport të mirë dhe me bashkëshorten aktuale të Bleros, Afrona Dikën. Së fundmi, ajo ka bërë një veprim që i ka habitur të gjithë.

Me rastin e Krishtlindjeve, aktorja i ka dhuruar Afronës një krem nga kompania e saj. Afrona e ka falenderuar publikisht me anë të një postimi në Instagram.

Be the first to comment on "Ish gruaja e Bleros bën gjestin e madh/ I bën dhuratën e madhe gruas së tij: Ajo e falenderon me zemër në dorë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*