Ja ku e keni parë më përpara “Gokhanin” e serialit “Lule të vetmuara”

Aktori Furkan Andiç së fundmi është bërë pjesë e serialit shumë të ndjekur ‘Lule të vetmuara’.

Ai luan rolin e një djali simpatik në këtë telenovele dhe personazhi i tij quhet ‘Gokhan’.

Por Furkan nuk është i panjohur për publikun shqiptar në fillim e kemi parë në roline Levantit tek ‘Shtëpiake të dëshpëruara’.

Më pas ai luajti në serialin “Hakmarrje e ëmbël”.

Dhe “Merjem”, të transmetuara në platformën Tring.

Furkan Andiç është 29 vjeç dhe një aktor shumë i famshëm në Turqi.

Be the first to comment on "Ja ku e keni parë më përpara “Gokhanin” e serialit “Lule të vetmuara”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*