Ja si po festojne.Brenda viles luksoze te Xhensiles dhe Besit/ Ja sa bukur duket shtepia nga brenda…!


Nje shtepi shume e bukur dhe plot ngjyra.Edhe në familjen Kallaku fetohen festa e nentorit si te gjithe shqiptaret.

Duket qe eshte nje shtepi e arreduar mjaft kendshem nga Xhensila e cila eshte treguar e kujdesshme qe shtepia te kete shume drite dhe plot ngjyra

Po ju leme te shihni vete fotot dhe videon nga brenda shtepise se Xhensiles dhe Besit ku ata jetojne prej disa kohesh. A ju pelqen jepni mendimin tuaj?

Be the first to comment on "Ja si po festojne.Brenda viles luksoze te Xhensiles dhe Besit/ Ja sa bukur duket shtepia nga brenda…!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*