“Je ndarë me Shkëlzenin se kështu aludohet”, ja si përgjigjet Armina Mevlani…

Armina Mevlani është një nga blogeret më të ndjekura dhe më të njohura në Shqipëri. Armina para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj të 30-ë, e cila u shoqërua me shumë zhurmë në rrjet.

Menjëherë pas festës u aludua se blogerja ishte ndarë nga Shkëlzeni, pasi ky i fundit nuk e uroi (të paktën jo publikisht) dhe as nuk u pa në postimet e saj.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te lexoni me teper.. ↓↓

Mirëpo, për t’ua mbyllur gojën të gjithëve, Armina publikoi videon më të bukur nga dita e saj speciale. Shihet se Shkëlzeni ka qenë i pranishëm në ditëlindje, e për më tepër çifti shfaqen duke kërcyer të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Por kjo nuk ka mjaftuar dhe bukuroshes i është drejtuar sërish pyetja a është ndarë me Shkëlzezin në një rubrikë në Instagram.Shty’p hapsiren rek.lamuese me poshte qe te lexoni me teper.. ↓↓

“Lajme false, jemi bashkë dhe shumë të lumtur”-shkruan Armina. Ajo është pyetur dhe nëse ka bërë ndonjë ndërhyrje dhe ka zbuluar së është natyrale siç e ka bërë Zoti.