“Je plakur shume futja ndonje botoks”/ Arbana Osmani i jep pergjigjen e zgjuar ndjekeses…


Arbana Osmani eshte nje nder moderatet me te njohura shqiptare qe kane sukses ne ekran dhe publiku i do shume. Nder te tjera arbana eshte edhe shume aktive tne instagramin e saj ku vazhdimisht poston fotot nga jeta e saj.

Keshtu pak kohe me pare ajo ka treguar se do te nisi sezoni i ri i “Dua te te bej te lumtur” dhe duket ne foto prane nje Spiderman. Shume e kane komplimentuar por nje nder ndjekeset i ka shkruar:
“Je plakur shume futja ndonje botoks”.

Arbana nuk ngurron qe t’i ktheje nje pergjigje te bukur dhe i shkruan: “Jo mi mire jam, thjesh s’kam vene filtrat e bukurise se perjetshme”!

Be the first to comment on "“Je plakur shume futja ndonje botoks”/ Arbana Osmani i jep pergjigjen e zgjuar ndjekeses…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*