Joleza Koka godet sërish, poston video me lëpirëse në formë pen!s! gjatë një feste (FOTO)

Joleza Koka godet sërish, poston video me lëpirëse në formë pen!s! gjatë një feste

Joleza Koka godet sërish, poston video me lëpirëse në formë pen!s! gjatë një feste

Ish-kryetarja e FRESSH,Joleza Koka njihet për gafat e saj që kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale dhe portale.

Rasti më i famshëm ishte gjatë një rasti kur po fliste para socialiste ku ishte i pranishëm edhe ish-ministrit Tahiri.

Ndërsa Koka shprehej se nuk e dinte se si ishte zgjuar në pallatin e tij.

Ndërkohë, jo më larg se dje.

Koka ka postuar në instastoryn e saj një video nga ajo që duket si një festë beqaria.

Ajo çka bie në sy në këtë video të shkurtër të postuar nga koka është fakti se njëra nga vajzat i ofron një vajze tjetër një tip lëpirëse gjigande në formë pen!s!.

Be the first to comment on "Joleza Koka godet sërish, poston video me lëpirëse në formë pen!s! gjatë një feste (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*