Jonida Maliqi merr vendimin e madh/ Ja cfarë ka bërë…


Kur behet fjale per shnderrimin e flokeve, kengetarja Jonida Maliqi eshte nje kameleon i vertete.

Ajo ka eksperimentuar gjithnje me floket dhe mund te themi se te gjitha ngjyrat i shkojne.

Se fundmi ajo ka postuar nje foto ne rrjetin social “Instagram” ku ka zbuluar per ndjekesit e saj se ka ndryshuar perseri ngjyren e flokeve.

“Une, e embel? Gjithnje ne tentative”, shkruan kengetarja teksa shfaqet me look-un e re. Jonida duket shume natyrale dhe mjaft e embel me keto floke.

Ne e kemi shume te veshtire te kuptojme se kush ngjyre i shkon me shume pas gjithe ketyre ndryshimeve. Por ju si mendoni, me cilen model dhe ngjyre flokesh ngjan me bukur Jonida?

Be the first to comment on "Jonida Maliqi merr vendimin e madh/ Ja cfarë ka bërë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*